באזזנט

תמונה – אינסטגרם מעיין אשכנזי

בשידור חי

הלם: פותר החלומות בתגובה מפחידה למעיין אשכנזי

הלם בתכנית הבוקר:: הדוגמנית והשורדת מעיין אשכנזי השתתפה בפנאל מיוחד בתוכנית הבוקר של רשת 13 ונקלעה למבוכה כשפותר החלומות שהשתתף גם בתוכנית בישר לה בשורות רעות מאוד.

במהלך התוכנית סיפרה אשכנזי בספונטניות שחלמה על שיניים וזכתה לתגובה מפחידה ממומחה החלומות מרדכי כהן, "אם אתה חולם על שיניים שנופלות ואתה לועס אותם, מה זה אומר?", שאלה אשכנזי

פותר החלומות כהן הגיב, "שיניים בחלום זה רע, רע! הכי רע, רע. בדרך כלל כשאנחנו חולמים על שיניים זה אומר בשורה רעה, לא עלינו. מישהו מבני המשפחה או חבר הולך לעולמו. הלעיסה של השיניים, זה מוות בלתי הפיך".

אשכנזי נכנסה להלם מתגובתו המלחיצה של פותר החלומות, אך נשארה עד סוף התוכנית לאחר שהפקת התוכנית הרגיעו אותה והתנצלו בפניה.

בתגובה לאתר מאקו מסרה מעיין אשכנזי: "הייתי בהלם שזה מה שהוא אמר ועוד בשידור חי. לא ממש האמנתי למה ששמעתי, הייתי בשוק לכמה שניות. אני יודעת שאפילו רבנים לא מדברים ככה, והדבר הראשון שעלה לי בראש ופחדתי ממנו זה שאמא שלי וסבתא שלי צפו. הלכתי עם זה הביתה וישר חייגתי לאמא שלי. תחושה רעה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.