באזזנט

תמונה – האתר הרישמי הפועל ירושלים

מה דעתכם?

חוצפה: שחקן זר דורש לשנות את ההמנון

שחקן הכדורסל האמריקאי ג'ייקובן בראון שהגיע רק לפני ארבע שנים לשחק בישראל, מעורר סערה בעקבות דרישתו ההזויה לשנות את המנון "התקווה" הישראלי.

בראיון לאתר הרשמי של קבוצת הפועל תל אביב אמר בראון, “אני יודע שמצד אחד זה שיר מאוד יהודי אבל מצד שני לדעתי הוא גם גזעני. זה שיר טוב אבל צריך מילים אחרות, אני חושב שאנחנו צריכים שיר שיכלול את כולם”.

עוד הוסיף בראון ודרש אזרחות ישראלית, “אני 100% ישראלי, אני כבר לא אמריקאי. אני לא יודע מי אחראי על זה אבל הם צריכים לתת לי כבר אזרחות, תגידו את זה למי שצריך, אני רוצה אזרחות ישראלית”.

חבר הכנסת לשעבר איוב קרא תקף, ‏"גייקובן בראון שחקן הכדורסל של הפועל ת"א צריך להבין: מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי, ההמנון הלאומי "התקווה" משקף ומחזק שייכותה של ארץ ישראל לעם ישראל. אם לא מתאים לך עובדות אלו תעזוב את מדינת ישראל יש מספיק קבוצות כדורסל במדינות אחרות שאולי ישמחו לקלוט אותך"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.