באזזנט

תמונה – אינסטגרם שחר חיון

מה דעתכם?

הדוגמנית שחר חיון מסרבת לשחקן ברצלונה: "רק יהודי"

הדוגמנית והשחקנית הישראלית המצליחה שחר חיון, בת 21 מבאר שבע מעוררת סערה ברשת וטענות לגזענות, לאחר שחשפה הודעות ששלח לה שחקן ברצלונה ואמרה שהיא לא יוצאת עם מישהו שהוא לא יהודי.

בראיון לערוץ 'ספורט 1' חשפה חיון תגובות ששלח לה שחקן ברצלונה ההולנדי ממפיס דפאי, "האינסטגרם שלי מפוצץ בהודעות מכדורגלנים מהעולם, אני כבר לא עונה, זה לא מעניין אותי. הוא שלח, וזה מאד מחמיא לי, אבל אני לא אצא עם מישהו שהוא לא יהודי".

חיון הוסיפה והסבירה, "אני חושבת שהבנות הישראליות הן הבחורות הכי יפות בעולם. מה שמקשט אותן הכי טוב, זו הצניעות והקרבה לדת. אני לא אומרת שאני צנועה מבחינה חיצונית, אבל אני עושה את ההשתדלות שלי, מודה לשם כל בוקר וקוראת תפילת השחר". 


הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.