באזזנט

תמונה – פייסבוק סמיון גרפמן

מסכימים איתו?

סמיון נגד בן גביר: "מעריץ את הערבים שלא מתקפלים"

אושיית הרשת סמיון גרפמן יוצא במתקפה נגד איתמר בן גביר לאחר פרסום הסרטונים מהעימות עם מאבטחים ערבים בחניה של גני התערוכה בתל אביב, שם שלף נשק לאחר שהרגיש מאוים.

"האם אני מאמין ששומר או בחור ערבי בא משום מקום והחליט לאיים על בן גביר? לא. האם אני מאמין שבן גביר עשה כל מה שהוא יוכל כדי לייצר פרובוקציה לכאורה ולעשות עימות עם בחור ערבי? כן. זה מה שאני מאמין אני לא הייתי שם אני לא יודע אל תקחו את דבריי באמת".

"יש הרבה תכונות בבן גביר שאני מעריך ומעריץ כמו אהבת ישראל והעם היהודי. אבל גם יש תכונות לא רק שאני לא מתחבר עליהם שאני חושב שהם לא מקובלות כבר בעידן שאנחנו חיים. אי קבלת האחר שנאה לכל מי שחשוב אחרת, ואני מאוד מקווה שנציג ציבור כמו בן גביר ישנה את דרכו".

בהמשך סיפר סמיון על החוויה שעבר כשעלה לארץ מרוסיה, "ההשפלה שהם עוברים כל יום כל אחד מהם לא משנה באיזה תפקיד, אין יום שכל אחד מהם לא מקבל שלו י'ערבי או משהו כזה כאילו להיות ערבי זה מילת גנאי אז לא, כמו שלהיות רוסי זה לא מילת גנאי. אני גאה שאני רוסי".

לסיום אמר סמיון, "אני מעריץ ומעריך את הקהילה הערבית על זה שהם גאים להיות ערבים ולא מתקפלים לשום דבר ואף אחד, וכמובן רובם אוהבים את מדינת ישראל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.