איזי הוטל

רשת בתי המלון הזולה בעולם בדרך לישראל

תמונה – איזי הוטל – easyHotel
רשת בתי המלון המוזלים (לואו קוסט) של ענקית התעופה איזיג'ט (easyJet) בדרך לישראל. החברה הודיעה כי עד 2022 יוקמו בתל אביב שלושה מלונות מוזלים easyHotel (איזי הוטל).

אחרי שכבשה את השוק הישראלי עם טיסות לואו קוסט לאירופה, קבוצת איזיג'ט של איש העסקים היווני סטליוס חאג'י-יואנו, מתכננת להקים בישראל גם רשת מלונות הלואו-קוסט שלה 'איזי הוטל'.

על פי הדיווח איזיג'ט חתמה על הסכם זכיינות עם חברת איזי מלון להקמת רשת מלונות ולפחות 3 בתי מלון בתל אביב עד 2022. מדובר בהסכם שנחתם לתקופה של 20 שנה, מה שמעיד על האמון של איזיג'ט בהצלחת המודל של איזי הוטל בשוק הישראלי.

לרשת איזי הוטל יש 39 בתי מלון ב-36 יעדים בעשר מדינות שונות; בהן הולנד, גרמניה, אנגליה והונגריה. מדובר ברשת לואו קוסט ולא ברשת מלונות שגרתית, וטווח המחירים לחדר ללילה נע בין 20 ל-50 לירות שטרלינג.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.