באזזנט

תמונה – Kinga Cichewicz

לישון כמו תינוק

טיפים פשוטים שיעזרו לכם לישון טוב יותר בקיץ הישראלי

הקיץ הישראלי כבר כאן והוא מביא עימו גם תנודות במצבי הרוח שלכם ומשפיע על איכות השינה. סדרת טיפים פשוטה תסייע לכם לצלוח את הקיץ ולישון טוב יותר, גם כשהחום מכה בחוץ.

ישנם כל כך הרבה משתנים שמשפיעים על איכות השינה שלנו – לחץ, תרופות, תזונה ועוד. אבל כשהקיץ מגיע, הסיפור הופך למורכב הרבה יותר ואיכות השינה נפגמת בניסיון להירדם למרות החום הכבד. אספנו עבורכם את הטיפים הכי טובים לשינה טובה יותר בקיץ שיעזרו לכם לישון כאילו אין שרב.

1. החליפו מצעים: מומלץ להשקיע במצעים עם בד אוורירי ונושם כמו כותנה אין דבר מתסכל יותר מלהתעורר בבוקר כשכולך מזיע דרך הבגדים והמצעים.

2. כוונו את הטמפרטורה במזגן: שנו את הטמפרטורה במזגן בין 20 ל-22 מעלות, זהו טווח הטמפרטורה האופטימלי לשינה טובה.

3. מקלחת חמה: כן, מקלחת חמה אמנם נשמע סותר לשינה קרירה אבל מסתבר שמקלחת חמה של 20 דקות כשעה לפני השינה מגבירה את ייצור המלטונין בגוף שעוזר לגוף להרדם והמעבר בין מקלחת חמה לסביבה קרירה מקררת את הגוף באופן אפקטיבי יותר.

4. אוורור: גם אם יש לכם מזגן, לפעמים אתם מרגישים צורך ביותר זרימת אוויר בחדר. הוספת מאוורר תקרה או רצפה יעזרו לתחלופת האוויר בחדר ותעזור בהרדמות.

5. מגבונים לחים: החזיקו חבילת מגבונים לחים ליד המיטה ובמידת הצורך הניחו מגבון מתחת לצוואר לכמה דקות, טמפרטורת הגוף תרד במהירות ותוכלו להירדם שוב.

6. שתו מים: שתיית מים חשובה למגוון נושאים בריאותיים, ביניהם לשנת לילה טובה. הקפידו על שתית מים לאורך היום בכמות הרצויה ובכך גופכם ישמור על הטמפרטורה שלו לאורך היום והלילה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.