באזזנט

תמונה – Pexels

דעיכת הקורונה

בנט והורוביץ סיכמו: הסוף למסכות בחללים סגורים

לאחר יותר שנתיים של מגפה והגבלות, ראש הממשלה נפתלי בנט ושר הבריאות ניצן הורוביץ מודיעים הבוקר על ביטוח חובת עטיית המסכות בחללים סגורים.

ההחלטה התקבלה לאור הירידה בתחלואה בנגיף הקורונה מאז גל האומיקרון ולנוכח ביטול חובת עטיית המסכות במדינות רבות בעולם בשבועות האחרונים.

חובת עטיית המסכה תבוטל בכל החללים הסגורים למעט במקומות בעלי פוטנציאל הדבקה גבוה יותר כמו בתי אבות, בתי חולים וטיסות.

ההוראה לביטול עטיית המסכות תכנס לתוקף במוצאי שבת ה-23/4 בשעה שמונה בערב. הצעד כפוף לאישור ועדת הבריאות של הכנסת.

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור נחמן אש התייחס הבוקר לנושא בראיון לגלי צה"ל ואמר כי במשרד בוחנים את ההנחיות וציין כי לאור הירידה בתחלואה והקיץ הקרב המתקשה להשתמש במסכה, ייתכן שינוי במדיניות בקרוב.

גם מנכ"ל איכילוב ופרויקטור הקורונה לשעבר, פרופסור רוני גמזו פרסם הבוקר פוסט ארוך בפייסבוק בו קרא לשנות את הנחיות הממשלה לגבי עטיית מסכות ולבטל לחלוטין את כל הגבלות הקורונה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.