באזזנט

תמונה – לע״מ

טירונות פוליטית

על הטעות המתועדת של בנט הבוקר, עוד ילמדו במכללות

זה היה מהבקרים הגרועים שלו, אך בצדק. ביושר הוא רכש את הטעות אותה נתניהו לא היה עושה. הוא, בנט | יוסי דוידוב, רדיו גלי ישראל

‏עוד ידברו במכללות לתקשורת על הטעות המביכה של בנט. לקום אל האופוזיציה. לרדוף אחרי נתניהו בילדותיות, לראות את נתניהו מסתובב בזמן ופשוט הולך, מפנה את גבו, לראות שוב את בנט חוזר מובך להתעמת עם האופוזיציה, כי נתניהו לא נפל לפח, אז סתם לחזור אל הכיסא כבר יראה מוזר. ילדותי, מעורר רחמים.

האמת היא ששיא המבוכה הייתה כשבנט כבר חזר אל הכיסא. אדום, תנועות חסרות שליטה של הראש, מבויש. מבין פתאום איך האירוע נצפה הערב בכל בית בישראל במהדורות.

העימות במליאה, הבוקר

מנסה לקבור את הראש בדפים (הם בערך הדבר האחרון שעניין אותו כנראה, הוא לא זיהה אף טקסט שם מהמהירות האדירה של המחשבות בראש), צפיתי ‏ברגע הזה ופשוט שמחתי לאיד. מגיע לך, זמזמתי לעצמי. פשוט מגיע לך. בלי קשר לימין או שמאל, כן ביבי לא ביבי.

בצילום: נתניהו, משמאל, מסתובב ומפנה את גבו לבנט.

שמחתי לאידו של פוליטיקאי שרכב על ציבור מאד מסוים ברובו, שדד את קולם, וגם אחרי כל זה הגיע לשישה מנדטים בלבד. איתם שדד בפעם השניה, הפעם את ראשות הממשלה. מגיע לך.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.