באזזנט

תמונה – דיווח: גיל משעלי

ג'יי לו בדרך

ג'ניפר לופז: "מתרגשת לראות את ישראל בפעם הראשונה"

לקראת המופע הגדול שלה בישראל: הזמרת הפופולארית ג'ניפר לופז בסרטון מיוחד למעריצים שלה רגע לפני הגעתה בפעם הראשונה לישראל: ‏"שלום לכולם. אני ממש מתרגשת לראות את תל-אביב, ישראל בפעם הראשונה". ההופעה It's My Party (המסיבה שלי) תתקיים ב-1.8.19 בפארק הירקון - גני יהושע, תל אביב. סיבוב ההופעות IT'S MY PARTY יפתח בחודש יולי 2019 בארה"ב עם 34 תאריכים שמתוכם רק חמישה מופעים יתקיימו מחוץ לגבולות ארה"ב כאשר המופע הראשון מביניהם יהיה בפארק הירקון תל אביב.

לא מפחדת להגיד ישראל: ‏"שלום לכולם. אני ממש מתרגשת לראות את תל-אביב, ישראל בפעם הראשונה". ג'ניפר לופז רגע לפני שמגיעה לארץגיל משעלי gil mishali‎

Posted by ‎באזזנט‎ on Sunday, 23 June 2019

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.