קרדיט תמונה: ( ויקיפדיה)

נקודה למחשבה

"לחשוב שאדם בן 74 בא להשתתף במסיבת חשק, זה הזוי לגמרי"

עודכן: 17.07.19 בשעה 12:48
העיתונאי רזי ברקאי פתח הבוקר את תוכניתו 'מה בוער' בגל"צ בתמיהה על הפרשנות הניתנת לתמונות שנחשפו אמש באתר 'הדיילי מייל' הבריטי: "לחשוב שאדם בן 74 בא להשתתף במסיבת חשק, זה הזוי לגמרי", "ברק אתם יודעים, אוהב אוכל טוב וכסף טוב, ויסקי משוב נשים זה לא הצד החזק שלו" פתח ברקאי את תוכניתו - האזינו לקטע המלא
ראשי >

האזינו לפתיח של רזי ברקאי באדיבות גל"צ

 

השתתף במסיבת חשק?! העיתונאי הבכיר רזי ברקאי תוהה הבוקר בפתח תוכניתו 'מה בוער' בגל"צ על הסערה התקשורתית בעקבות התמונות שנחשפו אמש באתר 'הדיילי מייל' הבריטי:

"זה היה גילו בשנת 2016, לחשוב שאדם בן 74 בא להשתתף במסיבת חשק, זה הזוי לגמרי", אומר ברקאי.

"ברק אתם יודעים, אוהב אוכל טוב וכסף טוב, ויסקי משובח, נשים זה לא הצד החזק שלו. בכל מקרה תביעת הדיבה שלו בדרך, ואז יתברר מה עשה בדיוק. אבל נשאלת השאלה, מה זו ההתרועעות הזו עם עבריין מין?" תהה ברקאי על ברק"

הכותרת בדיילי מייל
הכותרת בדיילי מייל

כזכור, אמש חשף אתר "הדיילי מייל" פרטים חדשים על התמונות שכבר שנחשפו בשנת 2016, לפי הדיווח, ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תועד כשהוא מסתיר את פניו כשהוא יוצא או נכנס מאחוזתו של הפדופיל ג'פרי אפשטיין בניו יארק בשנת 2016, ובאותו היום נצפו גם כן בחורות צעירות יוצאות מהאחוזה.

ברק הכחיש בתגובה ואיים בתביעה נגד העיתון: "אני דוחה בשאט נפש את הרמיזות המתועבות של העיתון. אכן הייתי בביתו, מעולם לא לקחתי חלק בשום מסיבה/מפגש מהסוג הנרמז. מציע לאנשי ״דיילי מייל״, ולכל מי ששיתף איתם פעולה, להכין את כרטיס האשראי. תביעת הדיבה בדרך".

מחזיר מלחמה: אהוד ברק חושף תמונות נוספות שלו כשפניו מכוסות.. מאמינים לו?

Posted by ‎באזזנט‎ on Tuesday, July 16, 2019

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים