באזזנט

תמונה – אנשי הדמיה בטלגרם

מקושש קולות

צפו: רון קובי הגיע לסיור בחירות בבני ברק ונמלט

ראש עיריית טבריה הגיע במלחמתו הפוליטית נגד החרדים, הגיע לסיור בחירות בבני ברק והתקבל בידי מאות חרדים זועמים, הוא חולץ בידי המשטרה שתגברה כוחות באיזור מחשש לפרובוקציה נוספת - צפו בתיעוד

בפוסט שפרסם כתב קובי: "לינץ מטורף על רון קובי והימין החילוני באמצע בני ברק, איצקוביץ . אלפי אנשים קופצים עלינו, 50 אנשי יס״מ. פשוט מזעזע, מדינת ישראל במלוא הבושה. השבאבניקים של אריה דרעי וליצמן המושחתים. מדינת ישראל חייבת להבין שהחרדים חושבים שהכל מגיע להם!"

לינץ מטורף על רון קובי והימין החילוני באמצע בני ברק , איצקוביץ . אלפי אנשים קופצים עלינו, 50 אנשי יס״מ.פשוט מזעזע, מדינת ישראל במלוא הבושה.השבאבניקים של אריה דרעי וליצמן המושחתים.מדינת ישראל חייבת להבין שהחרדים חושבים שהכל מגיע להם!

Posted by ‎רון קובי‎ on Thursday, 5 September 2019

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.