קרדיט: ערוץ הכנסת

תביעה

דיווח: בן גביר תובע 200 אלף ש"ח מסתיו שפיר

לבית משפט השלום בירושלים הוגשה הבוקר תביעה ובה נדרשת סתיו שפיר לפצות ביותר ממאתיים אלף ש"ח, את עורך הדין איתמר בן גביר - חדשות
באזזנט > >
14:00 | 03.10.19

בתביעה הוגשה טוען עו"ד בן גביר, כי בראיון לגלי צה"ל בחודש אוגוסט האחרון, טענה שפיר כי בן גביר שלח אנשים לאיים על חייה, עוד מתחה ביקורת על הרדיו שמראיין אנשים כמו בן גביר, לאחר מכן הוסיפה וכתבה בטוויטר: "לא שאני משווה אבל גם לא הייתם מראיינים את אדולף היטלר" 

בכתב התביעה נטען כי שפיר לא רק שפגעה בבן גביר אלא גם בשישה מליון יהודים שנרצחו ונשרפו בשואה.

בהזדמנות אחרת,שישה ימים לפני הבחירות לכנסת,  טענה שוב בפני אופירה אסייג ואייל ברקוביץ בתוכנית הטלוויזיה שלהם כי בן גביר שולח אנשים לאיים עליה. בכתב התביעה טוען עו"ד  בן גביר כי שפיר משקרת, ופגעה בו במשלח ידו, וייחסה לו אירועים שנועדו לבזות אותו ולהשפיל אותו.

עורך הדין  טוען כי גם אם שפיר הייתה חברת כנסת אין חסינות על דברים, אולם מאחר והדברים נאמרו כאשר שפיר אזרחית הרי שלפי טענתו :"אין חולק שעליה לפצותו, והסכום, מאתים אלף שח מתבקש אך מטעמי אגרה אך היה ראוי ששפיר תפצה אותו ביותר" 

שפיר תגיש תוך שלושים ימים כתב הגנה. מן הראוי לציין כי זו לא הפעם הראשונה שבן גביר תובע את שפיר ובבית משפט השלום בירושלים מתנהלת בימים אלה תביעה נוספת במהלכה השוותה שפיר את בן גביר ובן ארי לנאצים ואלה תובעים אותה ודורשים פיצוי של יותר מחצי מליון ש"ח.

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים