באזזנט

מקור ברשת

תיעוד איכותי

דרמה: טראמפ הטיל סנקציות על טורקיה

נשיא ארה"ב טראמפ הודיע בציוץ בטוויטר,על הטלת סנקציות על הכלכלה הטורקית, בעקבות המתקפה הטורקית על הכורדים לאחר נסיגת חיילי ארה"ב - צפו בתיעוד איכותי מחיסול מממוקד מכטב"מ טורקי נגד משאית של לוחמים כורדים שעסקו בהעברת אמצעי לחימה ממנהרה מוגנת - חדשות

נשיא ארה"ב טראמפ מגיב בטוויטר על המבצע הצבאי של טורקיה וקבוצת מורדים סוריים נגד הכוחות הכורדים שחברו לאסד לאחר נסיגת ארה"ב: "אני מוכן לחלוטין להשמיד במהירות את כלכלת טורקיה אם מנהיגי טורקיה ימשיכו בדרך המסוכנת וההרסנית הזו."

מוקדם יותר הערב צייץ הנשיא טראמפ: "תנו לאסד להגן על הכורדים ולהילחם בטורקיה. כל מי שרוצה לעזור לסוריה ולהגן על הכורדים זה טוב מבחינתי, בין אם זה רוסיה, סין או נפוליאון בונפרטה" כתב הנשיא בטוויטר

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.