באזזנט

תמונה – המועצה לענף הלול

סכנה לבריאות?

אלפי ביצים מזויפות נתפסו בדופן משאית

כך הוסלקו בדופן המשאית 1,200 תבניות ביצים המכילות כ-36,000 ביצים מזויפות משטחי יהודה ושומרון - צפו בתיעוד

אמש, התקבל מידע במשמר הגבול בדבר משאית שעשתה את דרכה משטחי יהודה ושומרון לישראל ובתוכה ביצים מזויפות. כוחות מג"ב יחד עם פקחי המועצה לענף הלול ומאבטחי המנהל האזרחי באיו"ש נערכו במעבר רנטיס למעצר המשאית.

הכוחות עצרו את המשאית ובה חשוד ובחיפוש במשאית איתרו השוטרים 1,200 תבניות ביצים המכילות בתוכן כ- 36,000 ביצים שהוסלקו בדופן בתא המטען של המשאית. כמו כן על גבי הביצים הוטבעו חותמות מזויפות ועל פי החשד הוברו משטחי יהודה ושומרון.

החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-30 לחייו, יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במועצה לענף הלול.

ממג"ב נמסר בתגובה: "פעילות משותפת זו הובילה לסיכול הברחת כמות גדולה של ביצים מזויפות שהיו צריכות להמכר על פי החשד באזור ירושלים. שוטרי משמר הגבול ימישכו בפעילות ממוקדת תוך איסוף מידע איכותי בכדי לשמור על שלומו וביטחונו של הציבור."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.