באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

טרגדיה קשה

אסון: בן 21 החליק מצוק בנחל סמאר ונהרג

אסון: ירחמיאל ישעיהו ברכר ז"ל בן 21 מירושלים, נהרג הלילה לאחר שנפל מגובה רב בנחל סמאר - יחידות חילוץ והצלה בסיוע מסוק של חיל האוויר חילצו שלושה מטיילים נוספים שנפצעו באורח קל באמצעות חבלים ואלונקות - יהי זכרו ברוך

באתר 'בחדרי חרדים', דווח, כי עולה חשד שההרוג החליק במהלך סנפלינג ונפל מגובה של כ-30 מטרים. רק כשלוש שעות לאחר שנפגע, הגיעו אליו צוותי רפואה בסיוע מסוק של חיל האוויר, אך נאלצו לקבוע את מותו.

מדוברות המשטרה נמסר: "בתום פעילות מורכבת של מתנדבי יחידת חילוץ מגילות ועין גדי בסיוע מסוק של חיל האוויר חברו הכוחות למטייל שנפל וצוות רפואי נאלץ לקבוע את מותו במקום. שלושה מטיילים שנפצעו באורח קל מחולצים כעת באמצעות חבלים ואלונקות ומקבלים טיפול רפואי בשטח."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.