באזזנט

תמונה – מתוך הסרטון

בדרך לישראל

כוננות בירושלים: הרבי מסאטמר בישראל

בדרך לישראל: כך נראית השיירה הצבעונית של האדמו"ר מסאטמר שיצא משכונת ווילימסבורג בברוקלין, בדרכו לביקור ראווה בן שבוע במדינת ישראל לחלוקת כסף למוסדות שאינם לוקחים תקציבים מהמדינה - ח"כ מניקובסקי זעמה: "השתגענו לגמרי? חסימות כבישים בירושלים בגלל הגעת אדמור אנטי ציוני שמתנגד לקיומה של מדינת ישראל? אני לא מבינה איך נותנים לו בכלל להכנס למדינה."

https://www.instagram.com/p/B5AUfhCgnEF/?utm_source=ig_web_copy_link

בעקבות האירועע של חסידות סאטמר בירושלים, נערכת המשטרה באמצעות שוטרים שיפרסו על מנת לאפשר את קיום האירוע במקביל להכוונת התנועה במטרה לצמצם את הפגיעה בחיי התושבים.

היום (18.11), החל מהשעה 20:00 – יחסם לתנועה הנתיב הימני ברחוב שרי ישראל, בין הצמתים יפו\שרי ישראל – שרי ישראל\מלכי ישראל. (התנועה תתאפשר בנתיב השמאלי בלבד, וצפויים במקום עומסי תנועה).

מחר (19.11)*, החל מהשעה 16:00 ועד לשעות הערב המאוחרות, ייחסמו לתנועת רכבים הרחובות הבאים: -ברנדס. -מלכי ישראל – 2 הכיוונים. -שרי ישראל – 2 הכיוונים. -צומת שמגר\שרי ישראל. -צומת יפו\שרי ישראל. -לא תתאפשר הגעה ברכב לרחובות הסמוכים והמובילים לרחובות אלו.

צירים ראשיים שיישארו פתוחים לתנועה אליהם יופנו הנהגים: – ירמיהו. -שמגר. -שז"ר – תחבורה ציבורית בלבד. -שדרות בגין. -רבין.

מהמשטרה נמסר: עקב צפי לעומסי תנועה כבדים, אנו ממליצים לציבור לתכנן ולהקדים את נסיעתו בהתאם לשעות קיום האירוע, ולהשתמש באפליקציית ניווט.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.