באזזנט

תמונה – מתוך הסרטון
רגע של פחד

נקלט במצלמות: כך נגנב רכב מעיר הבה"דים

בעשרים שניות: כך נגנב רכב של איש צבא במילואים מהחניה בעיר הבה"דים - בתיעוד וידאו שפורסם ממצלמות האבטחה נראים הצעירים ככל הראה בדואים, מגיעים עם רכב וקושרים אותו לרכב הגנוב ונמלטים בפרעות מהמקום - התיעוד המלא

"זה רכב של חבר שלי מהצוות שנגנב מהחניה בעיר הבה"דים. החבר היה במילואים בקורס של שבועים בבסיס שבתומו לא היה לו איך לחזור הביתה. כותב ליאור סורקה בפוסט שפרסם בפייסבוק. "אפשר לצפות שצה"ל שמגן עלינו מצפון ועד דרום יכניס קיבינמט את החנית הרכבים של המילואימניקים לתוך הגדר הפנימית של הבסיס וישלח גם זוג חילים לפוטרול מזדמן על מנת לשמור לנו על הציוד. אנחנו לא צריכים לפחד שלא נמצא את הרכבים שלנו בכל פעם שאנחנו הולכים למילואים. זה בלתי נסבל!" כותב ליאור.

עוד כותב ליאור: "ובכלל, אני מצפה משר הביטחון החדש נפתלי בנט להורות לצה"ל ולמשטרה צבאית על פתיחת יחידה לתפיסת גנבי ציוד משטחי כינוס ושטחי אימון בדרום. אי אפשר לסבול יותר אימונים בצאלים כאשר גנבים בדואים חגים סביבנו כמו פגר באמצע המדבר ורק מחכים להזדמנות לדפוק לנו ציוד. אני מצפה שהיחידה החדשה הזו תשים לזה סוף ושגנבי הציוד מצה"ל יתחילו להיכנס לקלבוש. די!", כותב ליאור סורקה.

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.