באזזנט

תמונה – עמוס בן גרשון, לע"מ)

פרשת המעונות

שרה נתניהו: "אני האדם הכי מושמץ בתקשורת הישראלית"

הגברת הראשונה שרה נתניהו הגיעה לדיון בבית משפט בתביעה נגד מני נפתלי בפרשת המעונות, פעילי שמאל צעקו לעברה "גנבת גנבת" - שרה נתניהו לשופטים: "במשך 5 שנים מני נפתלי שופך את דמי ואת דמה של משפחתי ואני לא מגיבה" - צפו בתיעוד

בפתח הדיון בבית המשפט אמרה שרה נתניהו: "במשך 5 שנים מני נפתלי שופך את דמי ואת דמה של משפחתי ואני לא מגיבה. מפגין מול בית היועמ"ש על מנת להשפיע עליו לפתוח הליכים וחקירות נגד ראש הממשלה. גם בחוץ קראו לעברי עכשיו קריאות. זה אישי, זה לא פוליטי. נפתלי גרר להוצאות של מיליונים במעונות. הוא תובע כל הזמן. מעניין אותי מאיפה יש לו כסף לעורכי הדין. אני האדם הכי מושמץ בתקשורת הישראלית"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.