באזזנט

תמונה – אחיםלנשק

פגזה

קשה לה? תיעוד מהטנק דלף לרשת

לאחר החלטת הרמטכ"ל להמשיך בפיילוט של שילוב בנות בשריון, מפרסם ארגון 'אחים לנשק' סרטון בו נראית לוחמת בטנק, מתקשה מעל ל-30 שניות לטעון פגז דמה - צפו ותשפטו

צה"ל נערך לאתגרים הבטחוניים החדשים!צפו בסרטון שחשפנו: איך נראה הכח החדש שמכשיר צה"ל.דבר אחד בטוח – אחרי הסרטון הזה כבר לא תוכלו לישון בשקט הלילה!אם גם אתם מודאגים וגם לכם נמאס מהבלוף הזה, שתפו!———*בסרטון – תיעוד אמיתי מתוך פיילוט הלוחמות בשריון בעת אימון טעינת פגז בטנק.

Posted by ‎אחים לנשק‎ on Monday, January 6, 2020

בעמוד הפייסבוק אחים לנשק שם נחשף הסרטון נכתב בכותרת: "צה"ל נערך לאתגרים הבטחוניים החדשים! צפו בסרטון שחשפנו: איך נראה הכח החדש שמכשיר צה"ל. דבר אחד בטוח – אחרי הסרטון הזה כבר לא תוכלו לישון בשקט הלילה!" נכתב בעמוד הפייסבוק של הארגון.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.