באזזנט

תמונה – twitter

זעם באירן

הפגנות ענק באירן: "מוות לדיקטטור"

עשרות אלפי אזרחי אירן מפגינים בערים המרכזיות נגד המנהיג חמינאי וצעוקים "בושה" ו"מוות לדיקטטור, זאת בעקבות המצב הכלכלי והפלת המטוס האוקראיני ועליו 167 נוסעים שנהרגו - שגריר בריטניה באירן נעצר לאחר שהשתתף בהפגנות נגד המשטר - טראמפ מצייץ בתמיכה למפגינים: "שואבים השראה מהאומץ שלכם" - צפו במקבץ סרטונים

נשיא ארה"ב טראמפ יוצא בתמיכה במפגינים בציוץ שפרסם בשפה הפרסית: "לאנשים האמיצים הסובלים מאיראן: אני עומד איתכם מאז תחילת נשיאותי והממשל שלי ימשיך לעמוד איתכם. אנו עוקבים אחר הפגנותיכם מקרוב, ושואבים השראה מהאומץ שלך."

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1216114167108849665?s=20

לאחר שהכחישה כי אחראית להפלת המטוס, ממשלת אירן הודתה והתנצלה בפני 167 משפחות ההרוגים. לטענתם, קצין במשמרות המהפכה שירה את הטיל חשב שהמטוס האוקראיני הוא טיל שיוט אמריקני – הערב: עשרות אלפי אזרחי אירן מפגינים בערים המרכזיות בטהארן ובשיראז נגד המנהיג חמינאי וצעוקים "בושה" ו"מוות לדיקטטור".

עוד דווח כי השגריר הבריטי לטהרן נעצר בהפגנות ושוחרר לאחר כמה שעות. מזכיר המדינה הבריטי גינה את המעצר "הפרה בוטה של החוק הבילאומי"

https://twitter.com/barfak6/status/1216026769284849665?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.