באזזנט

תמונה – מצלמות אבטחה

צפו בוידאו

תיעוד: מחזירה מלחמה לשודד המכה

עובדת צעירה בחנות פיצה בוושינגטון מחזירה מלחמה לשודד רעול פנים שהפתיע אותה בעבודתה: "זה לא טוב לריב, אבל צריך לדעת להילחם בחזרה" - צפו

בתיעוד שפורסם ממצלמות האבטחה, נראה השודד רעול פנים כשהוא נכנס למשרדי חנות הפיצה בוושינגטו בו עבדה הצעיר, כשהוא מסתער עליה במכות ודחיפות, הצעירה התאוששה במהירות מההלם והחזירה מלחמה בשודד שחשב שהיא תכנע ללא קרב. היא הצליחה להניס אותו החוצה לאחר קרב דחיפות.

התיעוד הפל לויראלי ברשתות החברתיות ואלפים הצדיעו לצעירה על האומץ שהפגינה מול השודד האלים. לאחר מכן היא סיפרה: "הסתובבתי אליו באינסטיקנט, נלחמתי כדי לצאת, זה לא טוב לריב אבל צריך לדעת להילחם בחזרה". החשוד בן 28 נעצר נתפס לאחר מכן ונעצר לחקירה

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.