באזזנט

תמונה – instagram

תיעוד מרגש

בן אל תבורי: "אגו = השטן. אל תתנו לו להרוס לכם עולמות"

הזמר בן אל תבורי הופתע מכניסתה של בת זוגתו לשעבר אורטל עמר לתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא לאירוויזיון', והפתיע אותה ואת אלפי הצופים בשיר 'תודה לך', כהערכה וסליחה על רקע הדרמה המשפחתית הסוערת בשנה האחרונה. אורטל פרצה בבכי מהתרגשות - הבוקר מבקש בן אל להעביר מסר בעקבות הרגע המרגש - צפו בתיעוד והפוסט המרגש

הזמר בן אל תבורי הופתע מהופעתה של בת זוגתו לשעבר אורטל עמר לתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא' והפתיע אותה ואת אלפי הצופים בשיר 'תודה לך' כהערכה וסליחה על רקע הדרמה המשפחתית הסוערת בשנה האחרונה.

הבוקר פרסם בן אל פוסט באינסטגרם שם הוא מבקש להעביר מסר: "בשנים האחרונות למדתי הרבה על עצמי , למדתי מי אני .. ומה אני. אז אגיד לכם סך הכל בנאדם בדיוק כמו כל אחד ואחת ממכם".

"בשנים האחרונות למדתי איך לא לפעול מאגו , וכמה החרא הזה משפיע לנו על החיים! למדתי שקנאה צריכה להיות רק טובה וזה טוב שיש קנאה טובה כי יש לאן לשאוף. למדתי שאני סך הכל בנאדם קטן בעולם גדול מלא בהפתעות.. עשיתי תיקון והבאתי ילד מדהים מאמא מדהימה כמו שאני תמיד אומר .. אז בשביל מה הפוסט הזה ? בשביל מה עשיתי את כל זה אתמול בתוכנית? רק בשביל להראות לכם שלבקש סליחה . להודות לבנאדם מול 600 אלף איש .. לא מוריד ממך שום דבר .

בן אל מסיים את הפוסט במסר: "אגו = השטן. אל תתנו לו להרוס לכם עולמות . אוהב אתכם על מלא. תודה לכם"

https://www.instagram.com/tv/B7fvrkjFdfx/?utm_source=ig_web_copy_link

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.