באזזנט

תמונה – מתוך הסרטון

אזהרת צפייה

מזעזע מסין: חזיר חי נזרק באנג'י

זעם ברשתות החברתיות: עובדים בפארק שעשועים בסין זרקו חזיר חי באנג'י למטה, כחלק מתעלול פרסומי מחריד לפארק ששעשועים חדש שנפתח בסין - קשה לצפייה

פארק שעשועים חדש שנפתח בדרום מערב סין מעורר סערה, לאחר שפרסמו תיעוד בו הם מתגאים כי "חזיר" הוא הקופץ הראשון ממתקן הבאנג'י החדש. בתיעוד שפורסם נראים עובדים הפארק קושרים את החזיר שאינו יכול להתנגד וזורקים אותו לקול מצהלות עובדי הפארק.

בעקבות ביקורת חריפה של פעילי זכויות בעלי חיים וגולשים ברשתות החברתיות ומהעולם כולו, התנצלו מנהלי הפארק שעשועים בדרום-מערבית על התעלול הפרסומי המזעזע לפארק החדש שנפתח. "אנו מקבלים ביקורת ועצות באינטרנט ומתנצלים בפני הציבור", אמר דובר הפארק.

בתי משפט בסין אינם מכירים באכזריות בבעלי חיים כפשע. עם זאת, גובר הביקורת בקרב אזרחי סין על זכויות בעלי חיים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.