באזזנט

תמונה – twitter
טרגדיה קשה

דיווחים: ברייאנט נהרג בהתרסקות מסוק

דיווחים: שחקן NBA האגדי קובי ברייאנט בן 41 בלבד, נהרג יחד עם ביתו ונוסעים נוספים בהתרסקות המסוק בקליפורניה - נתניהו מיהר להספיד: "הצטערתי לשמוע על הטרגדיה בארה״ב, יום עצוב לכל אוהבי הספורט בעולם. קובי בריאנט, מגדולי הכדורסלנים בהיסטוריה" - צפו בראיון מצמרר שהעניק לאחרונה בו התלוצץ על המסוק

בראיון לפני מספר ימים התלוצץ קובי ברייאנט על נסיעתו בהליקופטר ואף סיפר כי הוא לוקח אותם כל בוקר לבית ספר

ראש הממשלה נתניהו מיהר לשגר תנחומים למות השחקן האגדי: "הצטערתי לשמוע על הטרגדיה בארה״ב, יום עצוב לכל אוהבי הספורט בעולם. קובי בריאנט, מגדולי הכדורסלנים בהיסטוריה, נהרג היום בהתרסקות מסוק בקלבסאס שבקליפורניה. הותיר אחריו אישה, ארבעה ילדים, ומיליוני חובבי כדורסל בעולם. לא יישכח. מי יתן שינוח על משכבו בשלום". לאחר מכן צייץ שוב נתניהו: "ככל שנחשפים פרטים מתגלים מימדי האסון. כעת פורסם שגם בנותיו היו עם בראיינט על המסוק. טרגדיה נוראה."
https://twitter.com/netanyahu/status/1221529517056880640?s=20

https://www.youtube.com/watch?v=F_AN61xdjKk

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.