באזזנט

תמונה – וועדת הבחירות המרכזית

27 בעד 9 נגד

יזבק נפסלה: מהומה בוועדת הבחירות

לאחר דיון סוער בוועדת הבחירות המרכזית, נפסלה ח"כ היבה יזבק מבל"ד מלרוץ לבחירות לכנסת ה23, בגין פוסטים תומכי טרור ששיתפה בעבר. במהלך הדיון, אחד מחברי הכנסת מהמשותפת קרא לעו"ד מצא "אתה מושחת", הוא בתגובה קרא להם "מחבלים" מה שעורר מהומה, לבסוף חזר בו ואמר "הם תומכי טרור". כך זה נראה

במהלך הדיון הסוער קרא עו"ד מצא לחברי הכנסת "מחבלים" וחזר בו לאחר מהומה שעוררו חברי הכנסת מהרשימה המשותפת.

ח"כ יזבק בנאומה לחברי וועדת הבחירות לא התנצלה: "למען הסר ספק, אני חוזרת ומדגישה שמעולם לא קראתי לאלימות, וגם לא התכוונתי להלל את השימוש באלימות. ניסו לבנות לי תדמית של אישה מפלצת שלא אכפת לה מרצח של ילדים. אבל המפלצת הזו שיצרו הימין הקיצוני פשוט אינה קיימת. הימין הקיצוני מנסה להסתיר את העוול האמיתי, את מדיניות הכיבוש, הדיכוי והמצור נגד העם הפלסטיני. זו עמדתי הפוליטית ואיני מתכוונת להתנצל עליה", אמרה יזבק בתגובה לטענות נגדה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.