באזזנט

תמונה – הליכוד

הרשת צוחקת

הרשת מגיבה לברק רביק

לפני מספר שבועות, פרשן חדשות 13 ברק רביד מתח ביקורת חריפה בטוויטר על ראש הממשלה נתניהו שהבטיח להחזיר את נעמה לישראל. היום, לאחר שחרור נעמה מהכלא הרוסי וחזרתה במטוס של נתניהו לישראל, קיבל רביד תזכורת מיוחדת מהגולשים ברשתות החברתיות בסרטון תגובה מיוחד שנערך בשבילו - צפו

הפרשן המדיני של ערוץ 13 ברק רביד מתח ביקורת חריפה לפני מספר שבועות על הבטחתו של נתניהו להחזיר את נעמה לישראל, וכתב בטוויטר: "נתניהו בדברי רהב לצרכיו הפוליטיים העלה לשווא את הציפיות אצל משפחת יששכר ובציבור בכלל לקראת הדיון בערעורה של נעמה יששכר היום. חוסר אחריות וחוסר רגישות מזעזע. העיקר שהתקשר לאמא והמשיך להבטיח הבטחות. עצוב" – הבוקר הגיבו לו הגולשים ברשתות החברתיות את הביקורת ואף ערכו לו סרטון מיוחד.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.