באזזנט

תמונה – לע"מ

לא רציני

ריבלין: "לא תתפטרו ממני כל כך מהר"

נשיא המדינה ריבלין פונה לאבו מאזן בחביבות ועוקץ את (הביביסטים?): "אני נולדתי לפני 90 שנה, לפני 80 שנה, אני מדבר כבר על העשר השנים הבאות, לא תתפטרו ממני כל כך מהר, לא לא לכם אמרתי את זה" / צפו

בנאומו פנה ריבלין לאבו מאזן ועקץ ככל הנראה את הביביסטים שמייחלים לסיום תפקידו: "עבאס, הנשיא עבאס, בלשוננו הירושלמית: אבו מאזן, דחילאק, אף אחד לא ישנה את אופי המדינה שלנו כאופי יהודי, ואף אחד לא ישנה אותה כאופי דמקורטי. אנחנו מדינה דמוקרטית שבה חיים כל אזרחינו, ואופיה היא יהודית מהטעם הפשוט, שלעם היהודי אין מדינה אחרת והוא שב לארצו. אני נולדתי לפני 90 שנה, לפני 80 שנה, אני מדבר כבר על העשר השנים הבאות, לא תתפטרו ממני כל כך מהר, לא לא לכם אמרתי את זה", התבדח הנשיא לרקע צחוק הקהל.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.