באזזנט

תמונה – מתוך הסרטון

תמימי בדרכים

שגרע: אנרכיסטית מחו"ל מטרידה חייל

ברשתות החברתיות הפלסטיניות מתפרסם תיעוד מטריד בו נראית פעילת שמאל ככל הנראה מחו"ל מטרידה חייל צה"ל במחסום צבאי, כשהיא מלווה בבני משפחת תמימי הידועה בפרובקציות נגד חיילי צה"ל ביהודה ושומרון / כך זה נראה

העיתונאי מנדי ריזל שפרסם את התיעוד המרתיח כתב: "הזוי מה שקורה כאן!! אנרכיסטית מחו"ל, טינופת אנושית, מגיעה למחסום סמוך לנבי סאלח שבשומרון, שמה פס על החיילים במחסום, צורחת עליהם ומסייעת למכוניות פלסטיניות לעקוף מחסום ללא בידוק. איך היא עדיין מסתובבת כאן חופשי?? באמריקה זלזול כזה באיש כוחות הביטחון היה בטח נגמר בכדור בראש"

הבוקר מתח ח"כ יואב גלנט את שר הביטחון בנט: "כששר הביטחון אומר ש'דין בלון כדין רקטה' ולמחרת עפים שלושים בלוני נפץ ומסתבר שהתגובה לא כמו לרקטה, זה דבר שאפשר לסבול אותו. אם אתה רוצה לפעול, תפעל, סיג לחוכמה שתיקה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.