באזזנט

תמונה – מפלגת הליכוד

תודה ליאיר ואבנר

"תודה על מתנת הנישואין 29"

ראש הממשלה נתניהו נאם בגני הערוכה לאחר הניצחון והודה לרעייתו ולבניו על התמיכה: "זהו הניצחון הגדול בחיי. כנגד כל הסיכויים. עמדנו מול כוחות אדירים שכבר הספידו אותנו. אזרחי ישראל נתנו בנו אמון כי הם יודעים שהבאנו את העשור הטוב ביותר בתולדות ישראל. לפני שלוש שעות חגגנו יום נישואים 29. תודה על מתנת הנישואין."

ראש הממשלה נתניהו נאם בגני הערוכה לאחר ניצחון והודה לרעייתו ולבניו על התמיכה: "משנכנס אדר מרבים בשמחה ואיזו שמחה הלילה. לילה של ניצחון ענק. תודה רבה לכם."

"זהו הניצחון הגדול בחיי. כנגד כל הסיכויים. עמדנו מול כוחות אדירים שכבר הספידו אותנו. חרשנו את המדינה מצפון עד דרום. אין כמו אזרחי ישראל. אזרחי ישראל נתנו בנו אמון כי הם יודעים שהבאנו את העשור הטוב ביותר בתולדות ישראל. לפני שלוש שעות חגגנו יום נישואים 29. תודה על מתנת הנישואין."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.