באזזנט

מקור ברשת

בושה

צפו: ילדים יורקים ומשתעלים בכוונה על שוטרים

שוטרים הותקפו ביריקות וקללות במהלך אכיפה משטרתית הבוקר בשכונה הקיצונית בעיר בית שמש. תיעוד

על אף הגברת המודעות במגזר החרדי לנגיף הקורונה המסוכן, פלגים קיצוניים בשכונות ירושלים, בני ברק ובית שמש עדיין אינם נשמעים להוראות משרד הבריאות ובכירי הרבנים במגזר.

מוקדם יותר היום פורסם כי אחד הדיינים החשובים בבני ברק אשר מאושפז בבית החולים לאחר שהתגלה בגופו נגיף הקורונה, פרסם מכתב חריף לקיצוניים בבני ברק שעדיין מקיימים מנייני תפילה מאולתרים, על אף הוראות הרבנים.

דיין בבני ברק לקנאים: אתם עוברים על "לא תרצח"

במכתב החריף כתב הדיין כי לא רק שצריך להישמע להוראות משרד הבריאות, אלא שצריך אפילו להחמיר עליהם כי יש בכך סכנת נפשות. "בבית דין של מעלה, לאחר מאה ועשרים, כשישאלו אותו כל מיני שאלות המבוארות בגמרא, יפנו אליו חס ושלום כאל רוצח! ויראו לו בדיוק מי נפטר מחמתו ומי ניזוק מחמתו", כתב הדיין.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.