לחץ מימין

צילום: דוברות הכנסת

ההבטחה של הנדל והאוזר לנתניהו שתשנה הכול

חברי סיעת "דרך ארץ", יועז הנדל וצבי האוזר, שלחו מסר ברור לראש הממשלה נתניהו והבהירו כי השניים כי יערבו לכך שאם לא תהיה הסכמה בענייני מערכת המשפט - יתמכו בנתניהו. הנדל מכחיש
17:54 | 13.04.20

עם התקדמות המו"מ וחילוקי הדעות בין הליכוד וכחול-לבן על הועדה לבחירת שופטים, שולח היום ח"כ יועז הנדל מסר ברור לנתניהו: אתמוך בדעתך אם לא תהיה הסכמה.

חברי סיעת "דרך ארץ" שלחו מסר ברור לראש הממשלה נתניהו. על פי דיווח של פרשן חברת החדשות, עמית סגל, הבהירו השניים כי יערבו לכך שאם לא תהיה הסכמה בענייני מערכת המשפט – יתמכו בנתניהו.

על פי הדיווחים, נתניהו מסרב לחתום על ההסכם עם גנץ, ולכן מתעכבת ההכרזה על ממשלת אחדות. משכך, קיבל נתניהו לחץ נוסף מימין להכרעת הבחירות וחתימה עם מפלגת כחול-לבן.

אולם, הנדל עצמו מכחיש את הדיווח:

מוקדם יותר היום, הנדל הוסיף ללחוץ על נתניהו בדרך לחתימת הסכם עם גנץ, וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "נתנגד לכל פגיעה בשלטון החוק והדמוקרטיה. תומכים בעמדת כחול לבן בדרך לממשלת אחדות. ובעד כל פשרה שתמצא לאחדות".

דבריו של הנדל באים לאחר שהבהיר בפגישה היום עם ראשי מועצת יש"ע כי לא יכנס יחד עם חברו לסיעה, ח"כ צבי האוזר, לממשלה צרה בראשות נתניהו כי הדרך היחידה היא רק בחתימת הסכם עם גנץ לממשלת אחדות.

לדבריו של הנדל, רק דרך ממשלת אחדות עם גנץ ניתן יהיה להחיל ריבונות בבקעת הירדן.

כזכור, על פי הדיווחים, יו"ר כחול-לבן צפוי למסור הצהרה דרמטית בשעות הקרובות על המשך המו"מ או נסיגה ממשלת אחדות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

איפה הכסף?

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

חשש שנדבק

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט