לחץ מימין

ההבטחה של הנדל והאוזר לנתניהו שתשנה הכול

חברי סיעת "דרך ארץ", יועז הנדל וצבי האוזר, שלחו מסר ברור לראש הממשלה נתניהו והבהירו כי השניים כי יערבו לכך שאם לא תהיה הסכמה בענייני מערכת המשפט - יתמכו בנתניהו. הנדל מכחיש
קרדיט: צילום: דוברות הכנסת

17:54 | 13.04.20

עם התקדמות המו"מ וחילוקי הדעות בין הליכוד וכחול-לבן על הועדה לבחירת שופטים, שולח היום ח"כ יועז הנדל מסר ברור לנתניהו: אתמוך בדעתך אם לא תהיה הסכמה.

חברי סיעת "דרך ארץ" שלחו מסר ברור לראש הממשלה נתניהו. על פי דיווח של פרשן חברת החדשות, עמית סגל, הבהירו השניים כי יערבו לכך שאם לא תהיה הסכמה בענייני מערכת המשפט – יתמכו בנתניהו.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

על פי הדיווחים, נתניהו מסרב לחתום על ההסכם עם גנץ, ולכן מתעכבת ההכרזה על ממשלת אחדות. משכך, קיבל נתניהו לחץ נוסף מימין להכרעת הבחירות וחתימה עם מפלגת כחול-לבן.

אולם, הנדל עצמו מכחיש את הדיווח:

מוקדם יותר היום, הנדל הוסיף ללחוץ על נתניהו בדרך לחתימת הסכם עם גנץ, וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "נתנגד לכל פגיעה בשלטון החוק והדמוקרטיה. תומכים בעמדת כחול לבן בדרך לממשלת אחדות. ובעד כל פשרה שתמצא לאחדות".

דבריו של הנדל באים לאחר שהבהיר בפגישה היום עם ראשי מועצת יש"ע כי לא יכנס יחד עם חברו לסיעה, ח"כ צבי האוזר, לממשלה צרה בראשות נתניהו כי הדרך היחידה היא רק בחתימת הסכם עם גנץ לממשלת אחדות.

לדבריו של הנדל, רק דרך ממשלת אחדות עם גנץ ניתן יהיה להחיל ריבונות בבקעת הירדן.

כזכור, על פי הדיווחים, יו"ר כחול-לבן צפוי למסור הצהרה דרמטית בשעות הקרובות על המשך המו"מ או נסיגה ממשלת אחדות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט