באזזנט

קרדיט תמונה: צילום: אבי אוחיון, לע"מ

הרשת שואלת

סערה: המסיכות שיאיר נתניהו תרם נגנבו ממעון רה"מ?

יאיר נתניהו תרם לאלבמה אלף מסיכות רפואיות בטיפול בנגיף הקורונה, והרשת סוערת על הקשר כי לפני זמן מה נעלם ציוד רפואי ממשרד ראש הממשלה ועבר לבלפור - האם יש קשר בין המקרים? נתניהו הבן מכחיש

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, תרם אלף מסכות רפואיות לעיר מוביל, במדינת אלבמה בארה"ב, והרשת סוערת לאחר שבעבר דווח כי "נעלם" ציוד מיגון שהוזמן עבור משרד ראש הממשלה – האם יש קשר בין שני המקרים?

ראש עיריית מוביל, סנדי סטימפסון (Sandy Stimpson) צייץ את תרומת המסכות מסוג N95 והודה ליאיר נתניהו, בנו של רה"מ על התרומה החשובה לעיר ושהועברו למוסדות הרפואיים המטפלים בנגיף הקורונה.

העיתונאי בן כספית, חשף את הציוץ של ראש העיר – שכבר מחק אותו אך הצילום נשאר.

כזכור, משרד ראש הממשלה הזמין ציוד ע"ס עשרות אלפי שקלים עבור עובדי המשרד, אך אותו ציוד "נעלם" והועבר למעון ראש הממשלה.

האם ישנו קשר בין תרומת המסכות של יאיר נתניהו לעיר מוביל באלבמה ובין הציוד הרפואי שנרכש על ידי משרד הממשלה עבור העובדים?

לאחר שנחשפה תרומתו של נתניהו הבן, ברשתות החברתיות החלה סערה המלווה בביקורת חריפה על כך.

הפעיל החברתי יואב בלום כתב: "השבוע רץ קמפיין גיוס תרומות של 400.000 שח לרכישת 25,000 מסכות N95 לצוותים רפואיים בארץ והוא שולח לדוד סם מסכות?? כאן חסרות מסכות לצוותים רפואיים והוא שולח לארה״ב?? לדעתי אגב יש על זה צו איסור יצוא(!) אבל זה כבר סיפור אחר".

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "ליאיר נתניהו אין קשר למשלוח מסיכות המגן. הדבר לא תואם איתו והוא למד עליו מהתקשורת. ארגון אמריקאי פרטי שיאיר עבד עבורו, בין היתר באלבמה, הוא שרכש ושלח את המסיכות בשמו של יאיר, ללא ידיעתו, כחלק מקמפיין יחסי ציבור פרו ישראלי שהוביל הארגון".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.