באזזנט

תמונה – מצלמות אבטחה

קשה לצפייה

תיעוד: מחבל חוסל בפיגוע דריסה בירושלים

נתניהו מברך: לוחם מג"ב נפצע בינוני בפיגוע דריסה שאירע הבוקר במחסום בירושלים. המחבל חוסל לאחר מאבק עם הלוחם שנפצע.. צפו בתיעוד

הטרור הפלסטיני: לוחם מג"ב שפעל במחסום הקיוסק נפצע בינוני בפיגוע דריסה הבוקר במחסום הקיוסק בכניסה לירושלים.

המחבל פגע בלוחם ויצא מרכבו חמוש במספרים ודקר את הלוחם. הלוחמים שהיו במקום ביצעו ירי לעבר המחבל שנוטרל ונהרג. הלוחם שנפצע באורח בינוניפונה לטיפול בבית החולים שערי צדק. במקום אותר מטען צינור שככל הנראה המחבל התכוון להשליך בפיגוע.

ראש הממשלה נתניהו צייץ בברכה: "בשם כל אזרחי ישראל, אני שולח איחולי החלמה מהירה ללוחם שנפצע, ומשבח את הלוחמים שפעלו במהירות ונטרלו את המחבל".

שרת התרבות מירי רגב שיבחה את תגובת הלוחמים: "מחזקת את לוחמי מג״ב שפעלו בנחישות ובאומץ רב וניטרלו את המחבל, בפיגוע שארע הבוקר במחסום הקיוסק, הסמוך לאבו דיס. אני מבקשת לשלוח איחולי רפואה שלמה ללוחם הפצוע."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.