באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

תיעוד משטרתי

צפו: 2,700 שתילי קנאביס נתפסו בצפון

משטרת ישראל תפסה למעלה מ-2,700 שתילי קנאביס, שגודלו בשטח חקלאי סמוך לקיבוץ כישור, בשווי של מאות אלפי שקלים. צפו

בתום חקירה סמויה בשילוב אמצעים טכנולוגיים, שהתנהלה בחודש האחרון במשטרת ישראל נעצרו 2 חשודים (30, 34, ירכא, שפרעם), אשר על פי החשד גידלו קנאביס בשטח חקלאי סמוך לקיבוץ כישור, שבצפון הארץ. החשודים נעצרו לאחר שניצפו משקים את השתילים.

בשטח החקלאי נמצאו למעלה מ-2700 שתילי קנאביס בשווי של מאות אלפי שקלים*. בנוסף נתפסו במקום אמצעי: דישון, השקייה וכלי עבודה.

כל החשודים הובאו הבוקר לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

מהמשטרה נמסר: חשיפת השדה בוצעה במסגרת מאבקה של משטרת ישראל בתופעת הסמים והעברינות הנלוות לה, הפקת סמים בכמויות מסחריות משמשות מקור למימון פעילות עבריינית, וגוררות אחריהם מאבקי שליטה וכוח אלימים על אזורי הפצת הסם. בנוסף ברוב המקרים מפיצי הסמים המסוכנים מוצאים את דרכם לבני הנוער, אשר במקרים מסוימים הסמים הללו מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים. משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים ותוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.