באזזנט

תמונה – אנשי הדממה/יענקי גוטמן

אבנים הורגות

אלימות בירושלים: שוטרת נפצעה מאבן בראש

שוטרת נפצעה בראשה מאבן שהושלכה לעברה במהלך פיזור מתפללים בבית כנסת זכרון משה בירושלים. המפגינים צעקו קריאות גנאי כאות שמחה על פציעת השוטרת. תיעוד מרגע הפגיעה

בושה לצפייה: כחלק מאכיפת המשטרתית נגד מפירי תקנות הקורונה, פשטו עשרות שוטרים על שכונת זכרות בירושלים בירושלים בניסיון לפזר את המתפללים בבית הכנסת שנפתח למרות האיסור הגורף.

במהלך פיזור המתפללים מחוץ לבית הכנסת, הושלכה אבן לעבר ראשה של שוטרת שנפצעה קל ופונתה לקבלת טיפול בבית החולים.

מהמשטרה נמסר: במהלך הלילה הוזעקו כוחות משטרה לבית כנסת ברחוב חפץ חייים בירושלים בעקבות דיווח על התקהלות במקום בניגוד לצו בריאות העם, השוטרים שהגיעו למקום פיזרו את הנוכחים במקום. בסמוך לבית הכנסת החלה התקהלות והפרת סדר של כמה עשרות תוך קריאת קריאות נאצה לעבר השוטרים, במהלך הפרת הסדר נפצעה שוטרת בראשה והיא פונתה לקבלת טיפול רפואי, במהלך האירוע נעצרו 8 חשודים בגין הפרת סדר.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.