באזזנט

תמונה – צילום: שמואל ארד

"ברלנד זכאי, ביבי זכאי"

צפו: חסידי ברלנד סולקו מהפגנת נתניהו

חסידי מנהיג 'שובו בנים' הרב ברלנד עוררו מהומה בהפגנת התמיכה בנתניהו מחוץ למעון ראש הממשלה בבלפור והורחקו מהזירה ע"י כוחות המשטרה. השר לביטחון פנים אמיר אוחנה יצא לחזק את המפגינים. צפו

אלפים הגיעו לתמוך בראש הממשלה נתניהו בפתח דיונו הראשון בבית המשפט בחשד לשוחד מרמה והפרת אמונים. חסידי הרב ברלנד שהגיעו למקום כשבידם שלטים "ברלנד זכאי ביבי זכאי" עוררו מהומה ונזרקו מהמקום.

רגע לפני כניסתו לדיון בבית המשפט, תקף נתניהו בחריפות את מערכת אכיפת החוק: אני לא פודל. שמעתי את המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך שהטיף בצדקנות על טוהר מידות. זה אותו אלשיך שהעביר מיליונים ממשלם המסים ליועץ התקשורת שלו, זה אותו אלשיך שהדליף מחקירות בשידור חי, אני עדיין מחכה להתנצלות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.