באזזנט

תמונה – צילום מסך פייסבוק

"רואה רק את השטן"

שאול אלקריב לטוקבקיסטים: "תבואו אם אתם גברים"

המשטרה בחקירה נגד שאול אלקריב מפתח תקווה, בעקבות האיומים שמשגר בעמוד הפייסבוק שלו נגד חיים אתגר והטוקבקיסטים ברשתות החברתיות המכנים אותו סוטה מין: "תהיו גברים בואו". צפו

אני סוטה מין? כשבועיים לאחר שידור תוכנית "חשיפה", שאול אלקריב מפתח תקווה ממשיך לשדר איומים מפורשים ברשת הפייסבוק לעבר העיתונאי חיים אתגר שהביא עדויות בתוכנית "חשיפה" על הטרדה מינית שעברו לכאורה נשים שעבדו תחתיו: "נראה לכם שזה יעבור בשתיקה? אני מוכן לוותר על כל החיים שלי, על הכל. ואנשים ישלמו. כל המילים שהוציאו הם לא שלי, יש לי הוכחות. אני הולך לתבוע את רשת ואת כולם שם. זה לא יעבור בשתיקה לעולם. שיהיה ברור"

בשידור החי בפייסבוק קרא אלקריב לטוקבקיסטים ברשת לבוא ולהתעמת איתו: "אני לא רואה אתכם ממטר. אלה הגברים שמתקתקים בזה, בואו, רק תבואו אם אתם גברים. אל תהיו גברים מאחורה הז.. אני סוטה מין? אתם מכירים אותי בכלל? אתם תלכלכו מאחורי הזה? גם אליכם אני אגיע, לכולם אני אגיע. ואני לא רואה אף אחד עד המוות שלי", איים אלקריב.

לבאזזנט נודע, כי המשטרה פתחה בחקירת האיומים וככל הנראה יוגש כתב אישום נגדו בקרוב.

העימות המלא: שאול אלקריב משתולל באולפן

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.