באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

"שפת ביבים"

ליברמן תוקף: "הידרדרת לזנות אדוני השר"

שר הביטחון לשעבר ח"כ אביגדור ליברמן מגיב לשר דודי אמסלם שתקף אותו על שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת: "הידרדרת לזנות אדוני השר". צפו

השר דודי אמסלם תקף בחריפות את תמיכת ישראל ביתינו יחד עם הרשימה המשותפת ולפיד בהצעת החוק שאסור לכהן בתפקיד ראש הממשלה עם כתבי אישום: "ליברמן חובר ליזבק, חברת כנסת שגם אתה יודעים שהיא בעצם היללה שהידים. יש רק סיבה אחת לחיבור הזה והיא מדהימה, שניכם בעצם, המטרה היחידה להפיל את נתניהו".

ח"כ ליברמן עלה בתגובה להתקפה: "תפסיק להיות חסיד שוטה, הידרדרת כמו שבחיים לא תיארתי, הידרדרת לזנות אדוני השר. תפסיק לדבר שקרים תתחיל לדבר עובדות"

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד תקף גם הוא את הצעת החוק שנפלה במליאת הכנסת עליה חתומים שר הביטחון גנץ ושר המשפטים ניסנקורן: "זו רשימת החותמים המקורית של החוק שאומר שרה"מ לא יכול לכהן עם כתבי אישום. הראשון שחתום על ההצעה הוא גנץ, והשני הוא ניסנקורן, שר המשפטים של מדינת ישראל. אנשים שנשבעו לבוחריהם שהם לא יתנו לאדם עם כתבי אישום לנהל את המדינה. ועכשיו ישבו והצביעו נגד."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.