באזזנט

תמונה – דוברות 'כולן'

"מאמינות לכן"

צפו: הפגנת תמיכה בקטינות המותקפות

על רקע המתקפות ברשתות החברתיות נגד הקטינות שקיימו יחסים לכאורה עם כדורגלני מכבי תל אביב, עשרות נשים הפגינו הבוקר בכיכר רבין בתל אביב: "אנחנו מאמינות לכן". צפו

על רקע המתקפות ברשתות החברתיות נגד הקטינות שחשפו כי קיימו יחסים עם שחקני מכבי תל אביב הבוגרים, עשרות נשים מעמותת 'כולן' יצא להפגנת תמיכה בנערות המותקפות בכיכר רבין בתל אביב.

העיתונאי ינון מגל שעורר סערה כשהטיל את האחריות גם על הקטינות ותקף את העיתונאים המתעסקים בפרשה צייץ: "לא בת 15 וחצי, בת 9!!!!!. כמה צבועים שאתם"

אמש דווח העיתונאי אלמוג בוקר, כי הקטינות סופגות מתקפות ואיומים ברשת, ככל הנראה מאוהדי מכבי תל אביב: "אם לא תבטלי את התלונה, אביא לתוך הבית שלך אנשים שלא היית רוצה. אני יודע איפה את ולא תוכלי להתחמק"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.