באזזנט

תמונה – צילום מסך: יוזמת ג'ינבה

מאיימים בדם

קמפיין חדש: בתי קפה יתפוצצו אם יחילו ריבונות

על רקע כוונת הממשלה להחיל ריבונות בחלקים מיהודה ושומרון, ארגון השמאל מפרסם סרטון המאיים בפיגועים בבתי הקפה בישראל: "שונא מתנות יחיה"

מאיימים בדם? ארגון השמאל 'יוזמת ג'נבה' יוצאים למלחמה תקשורתית נגד כוונת ממשלת ישראל להחיל ריבונות על חלקים מיהודה ושומרון.

בסרטון שפורסם הבוקר ופורסם בעמוד הטוויטר של יריב אופנהיימר, נראה שחקן ממומן יושב בבית קפה כשהוא פותח מתנה ארוזה שקיבל מארה"ב, כשלפתע מתרחש פיצוץ אדיר בבית הקפה, ברמז על המתנה המסוכנת (ריבונות) שמעניק נשיא ארה"ב טראמפ לישראל שתגרום לפיגועי טרור בישראל.

טופז לוק יועצו של ראש הממשלה נתניהו הגיב לסרטון המאיים: "קמפיין של השמאל (במימון זר כמובן) שיוצא באיחור של 27 שנים"

ענבל רץ גלמור הגיבה בכאב: "תודה יריב, אבל את המתנה שלי קיבלתי מהסכמי אוסלו, באמצעות כוח 17( מצוייד באישור VIP) טווח אפס, כולל וידוא הריגה. המתנה ארוזה יפה בהר המנוחות כבר 20 שנה. בא נסכם שההבנה שלך במתנות לא משהו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.