באזזנט

תמונה – צילום מסך הצינור

תגובות סוערות

בשידור חי: אבישי בן חיים ויוסי לוי הותקפו בבלפור

העיתונאים אבישי בן חיים ויוסי אלי הותקפו בידי מפגינים במהלך שידור חי ל תוכנית 'הצינור' בערוץ 13, מהפגנת המשאל מול מעון ראש הממשלה בבלפור. צפו

שר החוץ גבי אשכנזי גינה את המתקפה: "צפיתי במראות הקשים ותקיפת עיתונאי חדשות 13 אבישי בן חיים בהפגנה מול מעון רה״מ ונחרדתי. מותר וחשוב להפגין, אך אין מקום לשנאה שניבטה מעיני חלק מהמפגינים ולקולות שנשמעו. עלינו למנוע את ההתדרדרות ולעצור את גילויי האלימות והשנאה בכל מחיר לפני שיהיה מאוחר. את הויכוח ננהל בכלים הראויים."

השרה מירי רגב גינתה את התקיפה: "הפגנה וחופש ביטוי כן, אלימות והסתה לא. הגיע הזמן לעצור בטרם יהיה מאוחר מדי. בושה וחרפה."

העיתונאי ינון מגל תקף את המגיש גיא לרר: "זה היה כל כך ברור. גיא לרר פלירטט אתמול עם אלימות האנרכיסטים בשמאל וניסה להסביר בכל מיני תירוצים למה אפשר להבין אותה.
הערב הוא כבר דיווח עליה כשהתבצעה כלפי הכתבים של הערוץ שלו:"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.