באזזנט

תמונה – מפלגת ש"ס

"מרוקאים גאים"

דרעי לאבישי בן חיים: "כל מי שקילל אותך שילך כפרה עליך"

שר הפנים אריה דרעי מגיב לסרטון הגזעני "מרוקאי זבל" שפרסם העיתונאי אבישי בן חיים מהפגנות הדגלים השחורים בבלפור: "עבור אנשים בחברה הישראלית הוא נשאר ״מרוקאי זבל״ רק בשל מוצאו". תיעוד

שר הפנים אריה דרעי יוצא להגנת העיתונאי אבישי בן חיים שהותקף אמש באמירות גזעניות ופיזיות בהפגנת הדגלים השחורים בירושלים: בציוץ שפרסם השר נכתב: "‏אבישי בן חיים יכול להיות ד״ר באוניברסיטה, סגן אלוף ביחידה קרבית בצה״ל, עיתונאי מוערך, אבל עבור אנשים בחברה הישראלית הוא נשאר ״מרוקאי זבל״ רק בשל מוצאו. לא נוריד יותר את הראש מול אמירות כאלה. כל מי שקילל אותך שילך כפרה עליך. אנחנו מרוקאים גאים!"

שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון האשים: "הבוקר מסתבר שזה לא רק ״שתולמנים״, אלא גם ״אנרכישתולים״… הבנתם למה מי שיש נגדו כתבי אישום חמורים לא יכול להתמודד על תפקיד ראש הממשלה? למה ראש ממשלה ששקוע בחקירות עד צוואר״, אינו יכול לנהל את המדינה?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.