נכנעו למסעדנים?

מרד המסעדנים: נתניהו וגנץ חזרו בהם ושינו את ההחלטה

תמונה – עדינה ולמן, דוברות הכנסת

דרמה – רגע לפני השבת | המסעדות ישארו פתוחות

נתניהו וגנץ החליטו לבטל את איסור פתיחת המסעדות שתוכנן החל מהערב (17.07), והחליטו: המסעדות ישארו פתוחות עד יום שלישי. ״כדי לאפשר העירכות ובשל רכישות המלאי במסעדות״ לשון הודעת לשכת ראש הממשלה.

בשעות האחרונות, ומאז הבוקר, התגברו הפרסומים ברשתות החברתיות על שורת מסעדנים שהודיעו כי למרות האיסור עליו החליטה הממשלה אמש, בכוונתם לפתוח הערב את המסעדות. בין המסעדנים והשפים השונים היו גם בעלי מסעדות מפורסמות.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורה״מ החליפי בני גנץ, שוחחו על כך והחליטו לבטל את האיסור. דוברת ראש הממשלה, שיר כהן, פרסמה לתקשורת את ההודעה: ״על מנת לאפשר היערכות ובשל רכישת מלאי המזון במסעדות, החליטו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון ורה"מ החליפי בני גנץ להשאיר את המסעדות פתוחות עד יום שלישי, בשעה 05:00 בבוקר, לפי המתכונת שהייתה נהוגה עד הממשלה תאשר את ההחלטה בהקדם״

 

 

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.