באזזנט

תמונה – טיק טוק

לראות ולא להאמין

מדאיג: חייל בדואי מצלם ומגדף את ישראל בטיק טוק

חייל צה"ל מהפזורה הבדואית תיעד את עצמו ואת חבריו בבסיס, כשהוא מקלל את מדינת ישראל בסרטון שפרסם ברשתות החברתיות. צפו

עם מדי צה"ל ונשק: חייל צה"ל, תושב הפזורה הבדואית תיעד את עצמו כשהוא מהלל את 'פלסטין' ומקלל את ישראל! מתוך בסיס צבאי: "את ישראל אני לא אוהב, כל המסחר והכסף שבא ממנה זה כסף לא טוב. מי שלא אוהב את פלסטין שיעזוב את הדת".

מתנועת רגבים נמסר: "לא מדובר רק בסרטון מביש אלא כזה המטריד ברמה הביטחונית והערכית. חייל צה"ל, מצלם מתוך הבסיס סרטוני הזדהות עם אויביה של מדינת ישראל ועוד מצהיר על כך בגאווה.
ההקצנה המסוכנת בתוך המגזר הבדואי באה לידי ביטוי בלאומנות אנטי-ישראל ו'פלסטיניזציה'."

עוד נמסר מרגבים: "אלה ממש לא כולם, ורבים וטובים מתוך המגזר הם אזרחים נאמנים ושומרי חוק, אבל כשדבר כזה קורה בצה"ל הסכנה ברורה לגמרי. שר הביטחון בני גנץ, מדינת ישראל לא יכולה להשלים עם מקרה כזה. לא עכשיו, לא אף פעם."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.