באזזנט

תמונה – טוויטר לירי בורק שביט

מודה ועוזב

צפו: המעריץ של נתניהו מתנצל בפני אמיר השכל

איציק זרקא, מבכירי המעריצים של ראש הממשלה בנימין נתניהו ברשתות החברתיות, התקשר והתנצל בפני מנהיג מחאת 'הדגלים השחורים' אמיר השכל על הקללות שהטיח נגדו בסרטון שהופץ ברשת. צפו

מעריצו של ראש הממשלה נתניהו, איציק זרקא מתנצל בפני תת אלוף במיל' אמיר השכל על סרטון ההשמצות שהופץ בשבוע שעבר ברשתות החברתיות: "אני רוצה להגיד לך את האמת, אמנם יש לי דמות מאיימת, אני כזה כזה עוצמה והלב שלי של ציפור. אני רוצה לספר לך בקצרה, יש לי שישה נכדים, והנכד הגדול שלי אמר לי, סבא ראיתי אותך מקלל וזה לא יפה. אמרתי לו אתה צודק, סבא מבטיח לך מילה שיותר לא יהיו הדברים האלו".

אני מבקש פתחנו דף חדש, יותר אין השמצות, לא מקללים ולא מבזים. אני קודם כל מתנצל גם כלפיך, כי אתה בגיל של אבא שלי, איש שבאמת נתן וטרח, תת אלוף במיל', אני איש של שלום איש של אהבת חינם"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.