באזזנט

תמונה – צילומים: באזזנט

תיעוד בלעדי

גלעד שלמור מערוץ 12 הותקף: "לך מפה"

עיתונאי ערוץ 12, גלעד שלמור הותקף מילולית ע"י מספר מפגינים נגד רה"מ נתניהו שזעמו על הסיקור התקשורתי מהפגנות בלפור הסוערות בירושלים: "לך מפה יבן זונה. בשביל מי אתה עובד?". כך זה נראה

זירת מלחמה: במהלך הפגנת השמאל מול מעון ראש הממשלה בירושלים, מספר מפגינים נגד נתניהו תקפו את העיתונאי גלעד שלמור מערוץ 12. המפגינים צעקו לעברו 'לך מפה, יבן ז***' ושלל כינוי גנאי: "נותנים במה לרוצח למסית שמעודד לרצח מפגינים".

צפו: שלט "היודונאצים" בהפגנת "החייזרים" בבלפור

יאיר נתניהו הגיב: "למה יש לי הרגשה שזה לא יגיע לכותרות…. מפגיני שמאל תוקפים את גלעד שלמור מערוץ 12. לפני כמה שנים הוא גם עבר לינץ׳ ע״י מפגינים ערבים ביפו שכמעט רצחו אותו… גם אז הערוץ הסתיר. ואני מאמין שכמו שאז שערבים פוצצו אותו מכות זה לא שינה את דעתו והוא נשאר שמאלני, כך גם האירוע מאתמול…"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.