באזזנט

תמונה – צילום מסך

רגע מאסון

תיעוד – נוסע נגד כיוון התנועה וכמעט גורם לתאונה

תיעוד מטריד מכביש 85. נהג נוסע נגד כיוון התנועה וכמעט גורם לתאונה שאת תוצאותיה ניתן רק לנחש

זה כמעט והסתיים בתאונה חזיתית – נהג תיעוד רכב נוסע נגד כיוון התנועה וכמעט מתנגש בו. "זה היה יכול להיגמר אחרת", סיפר סשה אלכסנדרוביץ', אחד הנהגים.

האירוע התרחש בסוף השבוע האחרון בכביש 85 מכרמיאל לכיוון הקריות. באזור עכו, הבחינו הנהגים ברכב הנוסע בכיוון הנגדי, במהירות גבוהה – ולמעשה מהווה סכנה ממשית על הכביש ופוטנציאל לתאונה חזיתית ונפגעים רבים.

כפי שניתן לראות בתיעוד מצלמת הרכב של הנהג סשה אלכסנדרוביץ', הרכבים שלפניו חותכים בחדות לנתיב הימני, על מנת להימנע מההתנגשות הקטלנית. "הייתי בהלם, הוא חלף עלינו במהירות, היה ממש מולי". סיפר סשה.

"רגע לפני כן לא היו בכלל שוליים על הכביש – הוא היה יכול להתנגש בכולנו", מספר סשה. "מספיק שהוא היה סוטה מעט מהנתיב והיה מתנגש בי ובכל מי שמאחורי, והתוצאה הייתה יכולה להיות טרגית". סשה יצר קשר עם משטרת ישראל, אך לא קיבל מענה. תגובת המשטרה לאירוע טרם התקבלה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.