באזזנט

תמונה – צילום מסך

פעוטות תחת התעללות

מחריד | החשד להתעללות בפעוטון בחולון – תיעוד

זה קורה שוב, הפעם בפעוטון בחולון. המשטרה פתחה בחקירה נגד מספר עובדות פעוטון בעיר בחשד להתעללות בפעוטות

בעלת גן בחולון וארבע סייעות הגן נעצרו היום (שלישי) בחשד להתעללות בילדים. המעצר הגיע לאחר תלונה שהגישו הורים לפעוטות הגן בתחנת משטרת בבת ים, בעקבות סרטוני אבטחה שהופצו ותיעדו כמה מהעובדות בגן נוהגות באלימות כלפי הילדים, כשהן גוררת ילדים בידיהם, דוחפות ומטיחות אותם במזרנים.

יניר בר-אור, יו"ר התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל, אמר כי "האלימות שנחשפה היום היא מקרה מזעזע נוסף. מדינת ישראל חייבת לפעול על מנת לסייע לפעוטונים להקל ברגולציות מכבידות מחד, ומאידך לממן את התקנת המצלמות לכולם ולתת בידי מנהלי הפעוטונים את הכלים והאחריות לפקח על ההתנהלות במעון שהם מנהלים". כמו כן בר-אור דורש לוודא כי כל פתיחה של מצלמה תהיה בשטח הגן תדווח ותתועד במילוי דוחות לאחר כל צפייה. "אנו נמשיך לדרוש לתת בידי מנהלי הפעוטונים את הכלים לוודא כי במסגרות שלהם לא נעשים מעשים שלא יעשו".

מהמשטרה נמסר: "בהמשך להודעת המשטרה בגין מעצר עובדות בגן ילדים בחולון בחשד להתעללות בפעוטות הרינו לעדכן כי נעצרה חשודה נוספת. שלושת החשודות ממתינות לחקירתן בתחנת המשטרה. החקירה נמשכת".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.