באזזנט

תמונה – צילום מסך

דהר אל הרכבת

קשה לצפייה: הכוכב ברומניה תיעד את מותו בלייב

כוכב פופ ברומניה תיעד את עצמו ואשתו נוהגים ברכבם, בשלב מסוים עלו עם רכבם על פסי רכבת - ושם התנגשה בהם רכבת בעצמה אדירה. הזמר נהרג במקום, אשתו נפצעה אנושות. תיעודים קשים לצפייה

זמר רומני בשם טאווי פוסטיו, בן 29, תיעד את עצמו בלייב נהרג בתאונת דרכים קטלנית. הרגעים האחרונים של הזמר תועדו במצלמה במהלך שידור חי שהעביר טאווי לעוקביו ברשת החברתית. הזמר נראה בתיעוד כשהוא מעשן וברקע מוזיקה במכוניתו, לצידו הייתה אשתו שנהגה ברכב. כשהרכב עלה על פני מסילת הרכבת שחוצה את העיר פלוייסטי שבמחוז פרהובה, רומניה, הם לא הבחינו ברכבת שהגיעה למקום. הרכבת נכנסה במכונית מצדו של הנוסע, הרגה אותו במקום והותירה את אשתו פצועה קשה כשהיא נלחמת על חייה בבית החולים המקומי.

טאווי פוסטיו | צילום: מתוך פייסבוק

בתיעוד שפורסם מאוחר יותר ברשתות החברתיות נראה פוסטיו מחייך למצלמה ומעשן סיגריה. בסרטון ניתן לראות לשתי שניות גם את אשתו נוהגת לעבר מסילת הרכבת ומביטה שמאלה וימינה – ככל הנראה על מנת לוודא האם השטח פנוי. היא לא הצליחה להבחין ברכבת המהירה שמגיעה למקום והסרטון נקטע רגע אחרי שהזמר מבחין ברכבת.

הרכבת נכנסה בצד בו ישב הזמר במכונית הפורד פיאסטה הלבנה שלו. דובר המשטרה הרומנית מסר: "כתוצאה מהתנגשות בין רכבת לרכב במסילת הרכבת, גבר כבן 29, שהיה הנוסע בקדמת המכונית, הוכרז כמת והנהגת בת ה-24 נפצעה קשה. התאונה אירעה עקב אי עמידה בהנחיות המעבר על המסילה". עוד נמסר כי צוות החילוץ התקשה לחלץ את השניים מהריסות הרכב.
https://youtu.be/Mlf9X2SKWN4

אשתו נותרה במצב אנוש, מורדמת ומונשמת בבית החולים. רק חודש לפני מותו פרסם הזמר הודעה לעוקביו בפייסבוק בה מסר: "יום אחד, הרכבת הלא נכונה תביא אותך ליעד הנכון".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1257933861210925&set=a.176070632730592&type=3&theater

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.