באזזנט

תמונה – טוויטר לירן לוי

שיימינג ברשת

צפו: קיבל דו"ח וגידף את השוטר "בגלל ערבי אהה?"

צעיר ערבי תיעד את עצמו מקלל ומגדף שוטר שנתן לו דו"ח תנועה ככל הנראה על מהירות בכביש: "אתה אחושרמוטה, בגלל ערבי אהה?". צפו בתגובת השוטר המאופק

ברשתות החברתיות הופץ סרטון בו נראה שוטר סופג קללות וגידופים מצעיר זועם על דו"ח תנועה שקיבל. בסרטון נשמע הצעיר מסריט את עצמו מקלל את השוטר ששאל אותו לפרטיו: "אין לי טלפון, אני לא נותן את המספר שלי לבני ****. כשנשאל הצעיר אם יש לו משהו להגיד על הדו"ח אמר: "אתה אחושרמוטה, בגלל ערבי אהה? אמרתי לכם אתם כוסאוחטק. שים פה י***, יאללה עוף תביא את התעודת זהות יאחושרמוטה". השוטר בתגובה איחל לו "יום טוב ולהתראות".

העיתונאי לירן לוי שהעלה את הסרטון שהתפרסם בטיק טוק כתב: "מעניין מה היה קורה אם הוא היה מדבר ככה לשוטר בארה"ב. הגיע הזמן שאזרחים כאלה ישלמו מחיר על הפה המסריח שלהם. מקווה שהמשטרה מאתרת את האזרח ותפעל נגדו בכל הכלים שעומדים לרשותה."

הגולשים ברשת לא נשארו אדישים לסרטון הלא נעים, דודי דולב כתב בתגובה: "מעצר בגין התחצפות לשוטר, העלבה והפצת מדיה, כמה דיונים ודחיות אחת לחודש במשך חצי שנה. קנס טוב ועבודות שרות. אחלה סדרת חינוך. בית סוהר הוא לא יישב אבל ללמד אותו סדרה בחינוך זה חובה"

נפסק: ליהיא גרינר תשלם אלפי שקלים לשוטר תנועה

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.